Teyzemin Kızını Yatağa Attım

Herkese merhabalar. Ben Edremit’ten Hakan. 18 yaşındayım. Yaşamış olduğum zevkli bir hikayem var ve bunu sizlerle paylaşmak istedim. Edremit’te teyzemler ile aynı semtte oturuyoruz ve birbirimize çok yakınız. O yüzden sık sık bize gelirler ya da biz onlara gideriz. Teyzemin kızı Alara ise benden bir yaş küçük ve çok iyi anlaştığım bir kuzenim. Alara çok uzun boylu değil ama yaşına göre oldukça güzel bir kız ve ergenlik dönemi de geçtiği için fiziği de yerini almıştı. Çünkü göğüslerinin hafif iriliği bunu gösteriyordu. Bazı konuları öğrenmek için genellikle bana sorar çünkü onun sırdaşı benimdir. Ama bu sırdaşlık mezvusu bir gün seks arkadaşlığına dönüşecektir.

cinsellik sohbet

Çünkü Alara her konuda merak ettiğini bana sorduğu için bir gün gece mesajlaşırken bana nasıl hamile kalacağını ve bu sürecin nasıl olduğunu falan sormuştu. Tabi konu uzayınca da evliliğin ilk gecesini de konuşmaya başlaık. Bizim konumuz sekse doğru ilerlemişken Alara’dan bana bir itiraf geldi ve bana bazen yatarken bir şeylerde tahrik olduğunu söyledi. Bende kendisni nasıl boşalttığını sordum ve o da biraz anlattı. Bu konu artık iyice ilerleyince ben ona o zevki tekrar yaşamak ister misin dedim. O an hadi bir çılgınlık yapalım ve birbirimizi boşaltalım dedi. Onun böylesine arzusunu geri çevirmedim ve o gece telefonda seks sohbeti yaptık ve Alara’nın boşlama seslerini beni aradığında duydum. İnanılmaz zevkliydi.

O gece biz böylesine ateşli sohbet yaptıktan sonra annem güne gidecekti. Ben de Alara’yı çağırdım. Geldiğinde biraz utansa da benim odama geçip sohbet etmeye başladık ve ona aklına takılan bir şey var mı diye sorup konuyu sekse getirdim. Yatakta ayaklarını uzatmış otururken ben de yanına uzanıp ona sarıldım ve kolunu okşayıp onu tahrik etmeye başladım. Akşamı canlı yaşayalım mı dediğimde yakalanırsak dese de boşver dedim ve onun üzerine çıkıp dudaklarını öpmeye başladım. Biraz acemice öpüşse de güzelliği işi örtüyordu. Biraz öpüştükten sonra onun üzerini sıyırıp göğüslerini ve vücudunu yalamaya başladım. Bir yandan da kalkan sikimi onun amına bastırıyordum ve o da amını daha çok bastırıyor ve altımda zevten kıvranıyordu. Üzerini çıkarıp göğüslerini yaladıktan sonra aşağıya doğru yalayarak indim ve amının kılsız temiz olduğunu görünce etrafını da yalayıp amını okşamaya başladım. Sonra da ben soyundum ve o anda eliyle sikimi tutup okşuyordu. Bende onu üzerime çıkrdım ve yalamasını söyledim. Öyle istekli yalıyordu ki beni boşaltacaktı. Sonra ben onu yatağa yatırdım ve göt deliği ile sikimi tükürükleyip ona yavaşça zorlayarak götten girdim. Acıyor dedikçe yavaş sokuyordum ve amını okşayıp zevk aldırıyordum. O da daha hızlı okşa derken sonuna kadar götüne girdim ve sikmeye başladım. ilk seferde böyle sırtına boşladım. Sonra da onu üzerime çıkardım ve yarrağım üzerine oturup amını bastırarak üzerimde o boşaldı. Kuzenliği bir kenara bırakıp artık seks fantezileri kurup onları uyguluyoruz.