Staj Yaptığım Ofiste Sekreterle Sikiştik

Herkese merhabalar arkadaşlar. Ben Burdur’dan İbrahim. 22 yaşındayım. Lise son sınıfta staj yaparken başıma enfes diye tabir edilecek güzel bir olay geldi. Ben de bu zevk dolu hikayemi sizlere anlatmak istedim. Meslek lisesinde okuduğum için son sınıfta staja gitmek zorundaydım. Bölümümle ilgili bir ofiste staja başladım. İlk gün benimle İlker abi çok ilgilendi herkesle tanıştırdı. Büyük bir ofisti. Bende genelde ofisin arşiv bölümündeydim stajer olduğum için. Ofisin yer altındaki bir kata yaptıkları yere dosyaları yerleştirip düzenlemek için koymuşlardı beni. Tuvalette orada olduğu için herkes mecbur aşağı iniyordu. Arşivde baya büyüktü bir yere girsem arasalar karanlıkta zorla bulurlardı yani. Bir tek ana yere bakan kamera olduğu için rahat çalışıyordum.

cinsellik sohbet

Ofiste çalışan herkesle kısa süre içinde baya samimi oldum. Beni efendi birisi olduğum için sevmişlerdi. Bazen öğle yemeğimi bile sekreterler ödüyordu. Ben genelde müdürümüz ve arkadaşlarıyla gittiğim için bazen sekreterler çağırıyordu onlarla gidiyordum. Gülsüm abla 35 yaşlarında güzel bir bayandı. Onunla samimiyetimiz biraz daha farklıydı. Ben onu ilk gördüğümden beri yakın davranıyorum her gün defalarca yanına gidip sohbet ediyorum. Bazen ise gelip geçerken birbirimize göz kırpıyorduk. Bir gün ben bunu sosyal medyadan ekledim ve gece konuşmaya başladık. Eşinden ayrılmış. Dulmuş. Ailesiyle birlikte yaşıyormuş. O gün geç saate kadar konuştuk. Ertesi gün ise çok seksi giyinip ofise gelmiş.

Ben ona o gün sabahtan beri iltifat edip çaktırmadan güzel şeyler söylüyordum. Öğle arası herkes yemeğe çıktı. Ben de facebooktan onunla mesajlaştım ve onun çıkmayacağını duyunca çıkmadı. Herkes çıkınca arşive yanıma geldi. Kameranın çekmediği sote bir yerde oturuyordu. Yanıma gelince biraz sohbet ettik ve bir anlık yakınlaşmayla öpüşmeye başladık. Sonra ise sandalyeye oturdum ve onu kucağıma aldım. Ateşli bir sevişmeden sonra gömleiğini düğmelerini açıp göğüslerini yalamaya başladım. Ardından eteğini sıyırdım ve kilotlu çorabını indirip kucağımdayken ona amdan girdim. Sonra ise öğle arası bitene kadar üç defa birlikte boşaldık. Tüm staj dönemimd canımızın her istediğinde öğle arası sikişiyorduk. Yollarımız ayrılınca bu maceramız eskisi kadar olmasa da devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir