Sınıf Arkadaşlarımla Ateşli Anlarımız

Merhabalar. Ben Aydın’dan Timur. 21 yaşındayım. Sizlere üniversitemin ilk günlerinde yaşadığım zevk dolu anları anlatacağım. Aydın’a üniversiteye başladım ve ilk yılımda ev tuttum. Okul işlerini hallettik ve ilk ders gününde Sedef ve Derya ile tanıştık. İkisi yakın arkadaş olmuşlar daha ilk günden ve bende onlara takıldım. Çünkü biraz hareketli kızlardı ve ortamcı oldukları belliydi. Bu yüzden de ben de onlara takıldım çünkü ateşli anlar yaşamak isteyeceğim kızlardı. O akşam onları eve davet ettim ve güzel bir alkol masası kuralım dedim. Kızlar da kabul edince ben önden eve gidip hazırlık yaptım. Onlar da apartta kaldığı için dışarıda kalma gibi bir sorunları da yoktu.

cinsellik sohbet

Ben aslında Derya’yı gözüme kestirmiştim. Çünkü Derya Sedef’ten bıraz daha güzeldi ve fiziği de ondan daha iyiydi. 1.75 boylarında olan Derya esmer güzeliydi ve dışarıdan bakılınca da dekoltesinden göğüslerinin küçük olmadığı da görülmekteydi. O yüzden de ben ona yakın davranıyordum. Kızlar eve geldi ve akşama güzel bir masa yapıp biraz alkol aldık. Sedef lavaboya gittiğinde ise kafalarımız biraz çakır olduğu için Derya’ya ondan hoşlandığımı söyledim ve güzelliğine övgüler yağdırdım. O da alkolden dolayı ortama ayak uydurup bana yakınlaştı. Gece Sedef yatınca biz biraz daha oturup içtik ve sonra koltukta otururken biraz fazla yakınlaştık ve bir anda öpüşmeye başladık. Nasıl olduğunu anlamadık ama zevkle öpüşüyorduk.

Oturma odasında bu iş olmayacağı için Derya’yı odama götürdüm ve üzerini çıkardım. Üzerinde sadece iç çamaşırları varken sevişiyorduk ve sonra sütyenini çıkarıp onu kucağıma oturttum ve güzel göğüslerini yalamaya başladım. sonra da ben soyundum ve Derya beni yatırıp harika bir sakso çekmeye başladı. Öyle güzel yalıyordu ki ağzına boşalacaktım. Ancak o tam yalarken bir anda Sedef odamıza girdi ve üzeri yarı çıplaktı. O bizim seslerimizi duyup bizi izlemiş ve dayanamayıp odaya girmiş. Tabi ortamı bozmayınca Sedef de biraz sakso çekti. Sanki hayal gibiydi. İkisi de yaladıktan sonra Sedef’in açık olduğunu öğrendim ve önce ona amdan girdim. Sonra da tükürükleyip Derya’ya götten girdim. İkisini böyle sikerken bazen onlar da birbirleri ile sevişiyorlardı. Hayatımın ilk grup seksini böylece gerçekleştirmiş oldum ve zevk dolu saatlerle sabaha kadar sikişin tadını çıkardık ve sonra çıplak halde üçümüz aynı yatakta uyuduk. Şimdi ise okul hayatımızda bu seks dolu anlarımız devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir