Müzik Eğlencemiz Sevişmeye Dönüştü

Selam arkadaşlar. Ben Gizem. 21 yaşında beyaz tenli seksi vücut hatlarına sahip genç bir kızım. Bazen geceleri bu tarz sitelere girerek lezbiyen hikayeleri ağırlıklı olmak üzere birçok hikaye okurum. Okuduğum hikayeler sayesinde bende biraz zevk alıyorum ve çok hoşuma gidiyor. Gece yarısı yatağımda bu tarz hikayeleri okuyup kendimi tatmin ediyorum ve inanılmaz zevkli oluyor. Ancak ben bir gün böyle bir olayın başıma geleceğini hiç düşünmezdim. En iyi arkadaşım olan Ece benim böyle şeyler yaptığımı biliyor. Hatta ona da yapmasını söyledim denemiş ve çok hoşuna gitmiş. Her gece kendisini boşaltıyormuş neredeyse. Ece de gayet güzel ve alımlı bir kız. Esmer güzeli taş gibi hatun.

cinsellik sohbet

Bir gün gece yarısı onunla mesajlaşıyorduk ve ne yaptığını sorduğumda bana bu tarz bir siteye girdiğimi ve lezbiyen hikayesi okuduğunu söyledi. Beni de tetiklemişti ve bende hemen bir siteye girip hikaye okumaya başladım. O sırada bana bir mesaj geldi ve Ece taş gibi göğüslerini sütyenini çıkarmadan fotoğrafını çekip atmış. Ara sıra bak işine yarar belki demiş ve gülmüş. Bir de benden fotoğraf istemiş. Utansam da ben de göğüslerimi çekip ona attım. Ertesi gün de annem evde olmayacaktı ve onu eve çağırdım. Öğlene doğru Ece gelmişti. Ben sadece kısa bir şort giydim ve askılı vardı üstümde. O da göğüs dekolteli bir kıyafetle gelmişti.

Akşam ki sohbetimiden açılınca konu bana biraz yaklaşmıştı. Eli de bacağımdaydı. Biraz öyle seksten konuştuk sonra benim gitarımı aldı ve çalmaya çalıştı. Sonra çalmamı istedi benden. Ben gitarı çalarken o da benim kolumu okşamaya başladı. Bir süre bu böyle devam etti ve ben zevk almaya başlamıştım. Sonra eli göğüslerime kaydı. Ardından da benim askımı indirdi. Ben ilk utansamda sonra kendimi ona bıraktım. Benim göğüslerimi çok güzel okşuyordu ve sonra meme uçlarımı yalamaya başladı. Sonra sevişmeye başladık. Ardından da ben onun göğüslerini yalamaya başladım. Sonra benim şortumu çıkarıp amımı yalamaya başladı. Ardından da baya ateşli bir sevişmeden sonra birbirimizi boşalttık.Çok harika bir duyguydu. Şimdi hala daha bu sevişmelerimiz devam ediyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir