Montaja Gittiğim Evde Kadına Döşedim

Merhabalar arkadaşlar. Ben Kerem. 24 yaşındayım. Hatay’da oturuyorum. Benim işim pimapen işi. Pencere takıyoruz yani. Ancak bu sefer sadece pencere montajı yapmadım. Böyle müşteri herkese lazım. Ayça hanım dul bir bayan. Onunla işi aldığımızda tanıştım. Evinin pencerelerinin montajını yaparken benimle fazlasıyla yakından ilgilenmesi beni etkilemişti aslında. 37 yaşında sarışın güzel bir bayandı. Montaj işleri bittiğinde orada takımlardan bazılarını unutmuş elemanlar. Ayça hanımda beni arayıp haber verdi. Bunun üzerine bende onların evine gittim akşam üzeri. Ayça hanımın üzerinde seksi bir elbise vardı. Ben de bekar adamım resmen tahrik ediyordu beni. Ben malzemeleri aldığımda beni akşam yemeğine davet etti. Kabul etmesem fırsat tepmiş olacaktım o yüzden bende kabul ettim.

cinsellik sohbet

Akşam iş çıkışında eve gittim bir duş alıp ona geçtim. Ayça hanım mükemmel bir sofra hazırlamış. Balık yapmış ve bir de masaya rakı koymuştu. Masayı tamamen hazırlayınca gidip üzerini değiştirdi. Geldiğinde de üzerinde göğüs dekolteli tek parça kırmızı bir elbise vardı. Yemekten sonra kafalar biraz çakır oldu ve koltukta hoş sohbete devam ettik. O sırada Ayça hanım bana git gide yaklaşıyordu. Sonra ise artık niyetini anladım ve onun saçlarını elimle geriye doğru attım. O andan sonra film kopmuştu aslında. Ayça hanım bana yakışıklı olduğum konusunda iltifatlar ederken her kadının isteyebileceği bir erkeksin dedi. O sıra gözüm göğüslerindeydi.

Sonra ise bende onun güzel bacaklarına elimi koyup güzelliğinden bahsederken dudaklarımız birleşti. Biz bir anda ateşli bir şekilde öpüşmeye başladık. Sonra Ayça benim kucağıma oturdu ve çılgınlar gibi sevişmeye devam ettik. Sonra ben onu altıma aldım ama önce elbisesini çıkardım. Sadece iç çamaşırları vardı üzerinde. Altıma aldıktan sonra her yerini yalamaya başladım. Sonra beni tutup yatak odasına götürdü. Yatakta sütyenini çıkarıp dolgun göğüslerini yalarken o da benim aletimi okşuyordu. Biraz daha yaladıktan sonra yatağa uzandm ve benim pantolonumu açıp aletimi okşamaya başladı. Ardından da ağzına almaya başladı. Bir süre yaladıktan sonra altıma aldım ve amdan girdim. Biraz bu pozisyonda siktikten sonra tekrar sakso çektirip domalttım ve bu sefer hem amdan hem götten siktim. O gün orada kaldım ve sabaha kadar seviştik. Sonra ise bu kaçamak ilişki bitmedi ve tam bir yıl birlikte olduk.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir