Lise Hocamla Birlikte Olduk

Selam arkadaşlar. Ben İstanbul Avcılar’dan Haluk. 23 yaşındayım. Lise son sınıfta aşık olduğum genç hocamla aramızda geçen enfes dakikaları sizlere anlatacağım. Lise 3 ve 4. sınıfta bölüm hocamız olan Ayla hoca beni çok etkilemişti. Sınıfa girdiği ilk an ona aşık olmuştum. Saçlarını sallayışı o güzel mimikleri ve tatlı ses tonu beni benden almıştı. Yeni evliymiş. Daha 25 yaşında. 1,80 boylarında beyaz tenli çok tatlı birisiydi. Ona öyle yakın davranıyordum ki ders anlatırken gözlerin içine dalıp gidiyordum. O da seviyordu beni yakın davranıyordu ama hoca öğrenci ilişkisi sonuçta. Faceden de eklemiştim ve bütün fotoğraflarına beğeni yağdırmıştım. Sanırım en çok da o hoşuna gitmişti. Tabi bir de telefon meselesi.

cinsellik sohbet

Onunla sınıfta çekildiğim fotoğrafı telefonumun ekranına koymuştum. Gördüğünde etkilendiğini biliyordum. fırsat buldukça ona iltifat ediyordum. Bir gün herkes çıktığında dersten ben otururken yanına çağırdı. Bu tarz iltifatları herkesin yanında yapmamamı istedi ve duyduğu rahatsızlığı söyledi. Bende ona karşı olan hislerimi ve düşüncelerimi söylediğimde şok olmuştu. Sadece bana baktı ve çıkıp gitti. Ertesi gün benimle hiç konuşmadı. Bende dayanamayıp mesaj attım. Bir süre sosyal medyada konuştuk ve ben ona karşı olan duygularımı son derece romantik bir şekilde dile getirdim. Yine cevap vermedi. Sonra ise ben morali bozuk bir şekilde derslere girip çıktım. Suratımdan anlıyordu benim ne kadar kötü olduğumu.

O gün bana mesaj attı ve cumartesi günü evine çağırdı. Evine gittiğimde biraz bu konudan sohbet ettik. Bir güzel giyinmişti ki eteğinin altından çıkan güzel bacakları ve göğüs dekoltesi çok fazlaydı. Bir süre yanımda oturduktan sonra o güzel sözlerden çok etkilendiğini söyledi. Sonra ise benim yanağımı sevip göğsümü okşamaya başladı. Bende ona ayak uydurup elimi bacaklarına koydum. Ses çıkarmayınca okşamaya başladım ve biz bir anda öpüşmeye başladık. Sonra elimi eteğin altına soktum ve iç çamaşırı giymediğini fark ettim. Amını biraz okşayınca zevke geldi ve yatırıp göğüslerini okşamaya başladım. Sonra onun yatak odasına gittik ve ikimiz de soyunup biraz daha seviştik. Sonra ben onun her yerini yaladım ve aletimi eline verdim biraz okşadı. Sonra da çok güzel olmasa da yalamaya başladı. Ardından da yatırıp bacaklarını açtım onu amdan sikmeye başladım. İlk seferde çok dayanamadım ve amının üstüne boşaldım. Sonra tekrar birlikte olduk ve o gün dört kez fantezi yaşadık. Ondan sonra da bir yıl birlikteliğimiz devam etti.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir