Lise Arkadaşlarımla Otelde Grup Seks Çılgınlığı

Merhabalar arkadaşlar. Ben Denizli’den Gökhan. Sizlere lise son sınıfta yaşamış olduğum grup seks maceramızı anlatacağım. Ben Denizli merkezde oturuyorum ve ticaret lisesinde okuyorum. Son yılımızda Muğla’ya toplu bir gezi düzenlendi ve oraya gittik. Orada da bu ateşli olayları yaşadık. Bizim sınıfın iki güzel kızı Rabia ve Esra çok iyi anlaşan ve hiç ayrılamayan ikiliydi. Hatta onlardan lezbiyenler mi diye de şüphelendiğimiz oluyordu. O ikisi ile de araları en iyi olan tek kişi bendim. Sürekli de sınıfta falan beraber takılırız hatta ara sıra sıraları birleştirip onların dizine yatar bazen de bacaklarına masaj yapardım. Kendileri istiyordu bunu. Aslında oraya giderken de bir şeyler yaşamayı planlıyordum ben de.

cinsellik sohbet

Neyse biz Muğla’ya gittik ve orada önce otele girip üzerlerimizi değiştirdik. Rabia ve Esra da herkes gibi şortları ve askılı tişörtleri giymiş muhteşem fiziklerini ortaya çıkarmışlardı. Ben de onlarla daha iyi vakit geçirmek iin birlikte takıldım. Sonra akşama doğru otele döndük ve kızların odasında getirdiklerinden atıştırdım. Yemeğe 1 saat vardı. Kızlar duş alacaz deyip beni dışarı çıkardı. Çıkarken de anahtarlarını almıştım geri gelmek için. Yarım saat sonra kapıya geldiğimde o an ohhh diye bir ses duydum. Kapıdan girince kısa bir koridor ve yatacakları yer görünmüyor. O yüzden de benim girdiğimi duymadılar ve ben onları izlemeye başladım.

İkisi de soyunmuş Rabia Esra’nın üzerinde göğüslerini yalıyor ve bir yandan da amını okşuyor. Rabia sonra aşağı doğru inip onun amını yaladı ve tekrar göğüslerine doğru çıktı. Ben artık dayanamadım ve sessizce soyunup aniden yanlarına girdim. Beni ve kalkan aletimi görünce ne yapacaklarını şaşırsalar da şşş hadi devam edin dedim. Onlar da gülmeye başladı. Rabia Esra’yı yalamaya devam etti ve ben de Rabia’nın amını okşamaya başladım. İkisi de aşırı zevke gelince bana sakso çekmeye başladılar. Sonra ben önce Esra’yı yatırdım ve götten sikmeye başladım. Esra da o ara Rabia’yı zevke getiriyordu. Sonra eş değiştirdim ve Rabia’yı sikmeye başladım. Sonra da fazla dayanamayıp boşaldım. O gün yemeğe inmedik ve saatlerce yatakta sikiştik. Denizli’ye döndükten sonra da bu zevk dolu anları tekrar yaşadık.

Lise Arkadaşlarımla Otelde Grup Seks Çılgınlığı” Hikayesinde Bir Yorum Var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir