Kuzenimle Yazlıkta Fantezi Yaptık

Herkese merhabalar. Ben İzmir’den Gökhan. 19 yaşındayım. Hayatımda ilk defa bu kadar zevkli bir sikiş yaşamışken bunu paylaşmasam olmazdı. Ben İzmir Buca’da oturuyorum. Didim’de ise yazlığımız var ve her yaz oraya gidip bütün yazı orada geçiririz. Babam bazen İzmir’e dönmek zorunda kalsa da biz annemle yazlıkta kalırız. Her yaz da bize belli başlı komşular ve akrabalarımız gelir yatılı kalmaya. Bunlardan bir tanesi de İzmir Göztepe’de oturan halamlar. Onlar da yazın gelir bir iki hafta bizim yazlıkta kalırlar. Halamın bir kızı var ve bir de küçük oğlu. Kızı Özlem 18 yaşına yeni girdi. Onunla da ara ara konuşuruz ama sürekli değil. Tabi kuzen olmamızdan dolayı da aramız gayet iyi.

cinsellik sohbet

Bu yaz da biz yazlığa gittik ve halamlar da bir hafta sonra gelecekti. O hafta Özlem ile telefonda konuşup mesajlaşıyorduk. O da bana aldığı mayolarının fotoğraflarını gönderiyor ve bu yazın daha eğlenceli geçeceğini söylüyordu. Bende mayolarına yorum yapıp daha seksi olanlarını söylüyordum. O gece hatta ona deneyip öyle bana fotoğraf atmasını söyledim. O da ilk önce itiraz etse de sonra kabul edip gece yarısı çekilip yolladı. Taş gibi vücudu benim aklımı başımdan almıştı ve o gece onunla az da olsa seks sohbeti yapıp güzel anlar yaşadım. Sonra da fotoğraflarına bakarak iki defa mastürbasyon yaptım.

Hafta sonu Özlem ve halam gelmişti. o gece Özlem ile dışarı çıktık ve biraz alkol alıp geç vakit geri geldik. Sabah annemler çarşıya çıktılar ve ben de yatakta yarı çıplak uzanıyordum. Özlem de kalktığında yanıma geldi ve gülerek hala ayılamadım dedi ve yanıma uzandım. Başı omzumdaydı. Biraz böyle yattı ve ben saçlarını okşarken o da benim çıplak tenimi okşamaya başladı ve sonra birden benim vücudumu yalamaya başladı. Ben de itiraz etmedim ve sonra üzerime oturdu ve biraz öpüştük. Ardından benim vücudumu yalayarak aşağıya doğru indi ve baksırımı açıp bana sakso çekmeye başladı ardından da üzerine oturtup amına sürttüyordu ve zevk almanın tadını çıkarıyordu. Sonra ise amı sulandı ve ben onu altıma alıp amına biraz daha sürttürdükten sonra tükürükleyip ona götten girdim. Sonra da köküne kadar sokup anal seksin tadını çıkardık. Ben soktuktça daha fazla istemesi daha ateşli bir ortam yaratıyordu ve o gün ikimiz de annemler gelene kadar üç defa boşaldık.

Kuzenimle Yazlıkta Fantezi Yaptık” Hikayesinde Bir Yorum Var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir