Komşumla Tanışmam Seksle Bitti

Herkese merhabalar. Ben İstanbul Küçükçekmece’den Harun. 23 yaşındayım. küçük bir mahallede oturuyoruz. Bu mahalleye de yeni taşındık. Ailemle kalıyorum. Mahallede aslında güzel kızlar olmasa da dikkatimi çeken bir iki kız olmuştu. Ama mahallede yeni olduğumuzdan önce ortamı tartmadan kimseyle yüz göz olamıyordum. Bu mahallenin ufak bir marketi var ve herkes oradan alış veriş yapıyor. Biz de artık ordan alış veriş yapıyoruz. Bir gün marketteyken 20’li yaşlarda genç balık etli tatlı ses tonlu alımlı bir kız girdi içeri. Yanında da güzel bir ufak kız çocuğu. Meğerse onun kızıymış gel kızım dediğinde anladım. ama bakkala ilk girdiği anda ve o on saniyelik göz göze bakışımız anlatılamaz. O an bir sıcaklık hissettim ve onunla tanışmak istedim.

cinsellik sohbet

Ara ara birbirimize baksak da konuşamadık. Ben de bakkalda oyalandım ve onlarla birlikte çıktım. Mahalleye gelmeden önce ufaklığı biraz sevdim ve o bahaneyle yolda genç kadınla tanıştım. Daha 22 yaşındaymış. Çok güzel olmasa bile beni etkilemişti ve bakkala girdiği ilk andaki bakışlarımız birbirimizi etkilemişti. Mahalleye girerken ufaklığı kucağıma aldım ve eve kadar götürdüm. Beni bırakmayınca da komşum beni kahve içmeye davet etti. Bende evlerine girdim. Kızını odasına götürdükten sonra biraz sohbet ettik ve bakkala ilk girdiğinde ondan çok etkilendiğimi söyledim. Bu kadar hızlı birisini beklemiyordum deyince bend olanı söyledim.

O andan sonra bizim ateşli bakışlarım ortamı daha da sıcaklaştırmaya başladı. Eşini o anda hiç düşünmediğini söyleyerek bazen heyecan verici şeyler yapmak gerek demesi bizi birbirimize daha fazla yakınlaştırdı ve benim yanımda otururken bir anda elimi tuttu. O ilk bakışta senden çok etkilendim deyip dudaklarıma yapıştı. Yarım saat önce tanıştığım birisiyle evinde sevişiyordum. Ben de öpüşmeye devam ettim ve o ara büyük göğüslerini okşamaya başladım. Sonra beni yatak odalarına götürdü ve soyundu. Ardından da pantolonumu açıp biraz yarrağımı okşadı sonra da eğilip yalamaya başladı. Biraz yaladıktan sonra ben de onu yatırıp amdan girdim ve yaklaşık beş dakika sonra üstüne boşladım. İkinci seferde ise göğüslerini yalayıp aletimi arasına soktum ve biraz fantezi yaptık sonra da tekrar seks yaptık ve ikimiz aynı boşaldık. O gün dört defa birlikte olduk. Şimdi ise kocası yokken her canı isteyince bana mesaj atıyor ve ona geçip sikişmenin tadını çıkarıyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir