Karımı Bilerek Siktirdim

hikaye severler merhaba ben Bülent. Sizlere Erzurum’dan yazıyorum. Birçok kişinin değişik ve özel hikayelerini okudum. Bu hikayelerden sonra sizlere kendi yaşadığım ve bir o kadar da farklı olduğunu düşündüğüm hikayemi yazmaya karar verdim. Ben 5 yıldır evli bir erkeğim. Karım Esma çok seksi ve güzel bir bayandır. Evliliğimiz boyunca cinsel açıdan hiçbir problem yaşamadık hatta bana fazlasını sunduğunu söyleyebilirim. Ancak gün geçtikçe bana sunulan zevk bana fazla gelmeye başlamıştı. Karım sekste o kadar iyiydi ki artık beni seksten bıktırdı desem yeri var. Bir gün internette dolaşırken çok farklı bir olay gözüme çarptı. Eşini başka biriyle birlikte olmaya zorlayan bir erkeğin haberini okumuştum. Tabi ki ben böyle yapmayacaktım sadece bu fikri karıma sunacaktım. Aramızda bu konuyu konuştuk ve ikimizde çok eğleneceğimizi düşünerek kararımızı verdik.

cinsellik sohbet

Bütün ayarlamalar bendeydi karım sadece kendine güzel ve seksi gecelikler alacak ve iç çamaşırlarını da özenle seçecekti. İkimizde çok eğleneceğimizi düşünüyorduk. Ben internetten arayışlara başladım. Daha sonra bulduğum Şenol isimli bir erkekle anlaştım. Bizim eve geldi ve durum biraz garip olduğu için hala şaşkındı. Karım Şenol geldiğinde yatak odasına geçmişti ve hazırlanmaya başlamıştı. Şenol’u konuşarak biraz rahatlattım. Karım hazır olduğunda bizi yatak odasına çağırdı. İkimizde odaya girdiğimizde ağzımız açık kalmıştı. Karım o kadar seksi görünüyordu ki benim yarağım her zaman ki gibi onu görür görmez havalanmıştı. Şenol buna hazır değildi tabi bu kadarını beklemiyordu.

O da bir o kadar onu görünce etkilenmişti hatta ben olmasam çoktan üzerine atlamıştı. Karım Şenol’u yanına çekti ve yatağa uzanarak üzerine çıkarttı. Şenol çok rahatlamıştı ve artık beni bile umursamıyordu. Karımın üzerindeki seksi ve dantelli geceliği parçalar gibi çıkarttı. Daha sonra o güzel ve bilerek kıllı bıraktığı amını parmaklamaya başladı. Bir yandan da dolgun memelerine gömülmüştü. Karım o seksi çınlamalarını atmaya başladığı an ben yarağımı çıkarıp okşamaya başladım. İkisi de zevkin doruklarındaydı. Şenol Karımı amından deli gibi sikti. İşi bitince de çıktı gitti. Gerçekten farklı ve zevkli bir şeydi bu Şenol gittikten sonra bir posta da ben siktim karımı o gün o kadar farklı azmıştık ki ikimizde evlendiğimizden beri yaptığımız en fazla seksi yapmıştık ve duşta bile sikişmiştik.

Karımı Bilerek Siktirdim” Hikayesinde 3 Yorum Var.

  1. mrblr evlıcıftler buyuk yarraklı bır erkek arysnz vede sınırszz seks ıstyrsnz benı arayın ıstanadolu yakasndym ****4322585

  2. Merhaba beyefendi hikayenizi okudum çok beğendim sizinle vede eşinizle tanışmak görüşmek sohbet etmek kuralsiz tabusuz yasak siz sınırsız sevismek sexy yapmak istiyorum bende erzincan dayım. Sıfır beş sıfır yedi sıfır dört iki sekiz yedi üç iki ararmısınız

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir