Ev Sahibimi Yarağın Tadına Doyurdum

Selamlar ben Tuncay 29 yaşında bekar bir erkeğim. Uzun bir zamandır takip ettiğim hikayelerden sonra sizlerle eskiden yaşadığım ancak hiç unutamadağım seks maceramı paylaşmak istedim. Ben bundan 2 yıl önce iş sebebiyle bir süreliğine gittiğim İstanbul’da yaşadığım bu seks hikayemde inanılmaz bir zevk aldım. Umarın benim aldığım zevki sizde alır ve hikayemi beğenirsiniz. İstanbul’da kısa bir sürede kalsam kendime bir ev tutmam gerekiyordu çünkü otel ortamlarından çok hoşlanan bir insan değildim. Bu yüzden hemen ev arayışlarına başladım. Daha sonra iş yeriminde yardımıyla kendime kalacak bir ev buldum. Ev eşyalıydı ve ev sahibi benim gibi gençti. Biraz çapkın biri olduğumdan maceraya atılacağım günlerin beni beklediğini fark etmiştim.

cinsellik sohbet

Eve taşındıktan kısa bir süre sonra ev sahibim olan genç ve bekar bayanla tanıştım. Gözde benim genç ve güzel ev sahibimdi ve benim hemen üst katımda oturuyordu. Bu durumu çok sevmiştim bana eğlence çıkmıştı. Aşk meşk işlerinde pek iyi olmadığımdan ben buna eğlence olarak bakıyordum. Gün geçtikçe Gözdeyle daha da yakınlaşmaya başlamıştık. Anlamaya başladım ki Gözde bana karşı duygular besliyordu. Ben ona sadece cinsel anlamda yaklaşmak isterken Gözde bana aşık olmaya başlamıştı. Ben bu kısa zamanda onunla ne kadar birlikte olursam o kadar iyi olur diye düşünüyordum. Bir gün onu evime davet ettim baktım ki oldukça iyi hazırlanmış. Seksi kıyafetlerle evime gelmişti.

Birlikte güzel bir yemekten sonra film izlemeye başladık. Gözde anın romantikliğinden oldukça etkilenmişti. Bende bunu fırsat bilerek ona daha fazla yaklaşmaya başladım. Ben yaklaştıkça Gözde kendinden geçiyordu. Çok güzel anlar yaşayacağımız belliydi. Battaniyenin altında Gözdenin bacaklarını okşamaya başladım. O kadar seksiydi ki beni benden alıyordu. Daha sonra bacaklarından göğüslerine doğru ilerledim. Gözde kendini bana bırakmıştı. Artık onunla istediğim şekilde seks paylaşımında bulunabilirdim. Onu battaniyenin altında deli gibi siktim. O kadar güzel bir amı vardı ki beni benden almıştı. Gözdeyle birlikte seksin en güzel halini yaşamıştık. O gece Gözdeyi sabaha kadar siktim ve kaç kez boşaldığımı unuttum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir