Esrarengiz Bir Seks Hikayesi

Selam arkadaşlar ben Jale 22 yaşında esmer uzun boylu bir bayanım. Uzun süredir çalışmıyorum ve zamanımın çoğunu internet başında geçiriyorum. Bu süre içerisinde bu hikayelerle tanıştım ve sizlerle kendi yaşadığım bir hikayemi paylaşmak istiyorum. Yaklaşık 3-4 ay önce başıma çok farklı ve inanılmaz bir olay geldi. İşten ayrıldıktan sonra biraz psikolojim bozuldu ve kendimi herkesten soyutlayarak tek başıma takılmaya başlamıştım. Artık çok sıkılıyordum ama bunalıma girmiştim. Tam bu sıralarda internette tanıştığım ve neredeyse tek iletişime geçtiğim diyebileceğim Faruk ile konuşmaya başladım. Her gün çok güzel sohbetler yapıyor ve kendimi onunla konuşurken çok rahatlamış hissediyordum. Gün geçtikçe hiç görmediğim ve tanımadığım Faruğa karşı farklı duygular hissetmeye başlamıştım.

cinsellik sohbet

Biz artık gece gündüz sürekli konuşuyor ve birbirimizi daha yakından tanımaya çalışıyorduk. İlerleyen günlerde artık konularımız çok farklılaşmaya başlamıştı. Artık onun çalışması nedeni ile gündüzleri çok fazla konuşamıyor konuşmalarımızı geceye bırakıyorduk. Geceleri sık sık sohbet ediyor ve sabaha kadar uyumuyorduk. Sohbetlerimiz artık çok zevkli bir hale gelmişti. Artık Faruk benimle erotik konulardan konuşmaya başlamıştı. Erotizm konusunda sadece konuşarak bile beni tatmin edebiliyordu. Hatta size birkaç konuşmamızdan örnek verecek olursam bazen Fareuk benden fotoğraf isterdi bende cinsel organlarımı çekerek ona gönderirdim. Oda aynı şekilde bana gönderirdi ve birbirimizden sürekli tahrik oluyorduk. Renkli dakikalar ve sıcak anlar yaşıyorduk. Ben çok zevk alıyor ve rahatlıyordum.

Faruk artık işi iyice abartmaya başlamıştı ve bana sürekli sorular sormaya başlamıştı. Ben bu sorulara çok rahat cevap veriyor ve artık hiç çekinmiyordum. Artık uyku uyumuyor ve sürekli Faruğun sohbetleri ile boşalıyordum. Benim durumum artık rahatlamayı da geçmişti ve ben artık işi iyice abartarak duşa girdiğim ve ya yatağa yattım zamanlar Faruğu hayal ederek amımı okşuyor ve boşalıyordum. Faruğun yarağını hayal ediyor onu ağzımda hissediyor ve deli gibi amımı okşuyordum. amımı okşadığım anlar bu bana yetmiyor ve iki parmağımı birden amımın deliğinden içeri sokarak kendimi boşaltıyordum. Harika bir haz ve tutku duyuyordum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir