Bakireliğim Babamda Patladı

Merhaba seks severler ben İstanbul’dan Hale 29 yaşında bekar bir bayanım. İstanbul’da yaşıyor ve çalışıyorum. Bakımlı güzel ve seksi bir bayanım. Çalışmanın haricinde gezmeyi ve eğlenmeyi seven biriyim. Çok fazla erkek arkadaşım olsa da evlenmeyi hiç düşünmedim. Kendi halimde anne ve babamla yaşayan biriyim. Biz hep birlikte mutlu mesut yaşarken arada çıkan macera anlarının zevkini sizlerle paylaşmak isterim. Umarım benim bu seks dolu güzel hikayemi okuduktan sonra yorumlarınızı bana aktarırsınız okuyan ve yorum yapan herkese şimdiden teşekkür ederim. Ben erkek arkadaşı olaylarına ara verdiğim zamanlarda kendimi işime odaklayıp sadece çalışmaya adapte olmaya başlamıştım. Bu da anne ve babamın oldukça dikkatini çekmiş hatta çok hoşuna gitmişti.

cinsellik sohbet

Benim evden işe işten eve hallerim onları çok memnun ediyordu. Hafta sonları çalışmadığım ve hep evde olduğum için onlarla da eskisinden daha fazla vakit geçiriyorduk. Annemin bir iş için şehir dışına çıkması Babamla baş başa kalmamızı sağladı. Bu durum her şeyi değiştirmişti. Babam çok karizmetik seksi bir erkekti. Onun yakışıklılığına hayran hatta aşık biriydim. Baş başa kaldıktan sonra birbirimize daha yakın olmaya başladık. Sanki baba kız değil arkadaş gibiydik. Bir gece babam uyurken gizli gizli onların yatak odasına gittim. Sadece babamı biraz seyredecektim ama onun uykusundan uyanması durumu çok farklı boyutlara taşıdı. Ben onun uyanmasıyla hemen odadan çıkacakken babam tam tersini yaptı ve beni yakalayarak yatağın içine soktu.

Beni kollarının arasına almasıyla dudaklarıma yapışması bir oldu. O kadar seksi ve ateşli öpüyordu ki beni kendimden geçirmişti. Bende ona kayıtsız kalamayıp öpmeye başladım. Vücudumun seksiliğinden yararlanarak bu seksi fantezili bir hale getirmiştim. Babam önce amından değil götünden sikeceğim dese de ben ısrarla amımdan da sikmesini istemiştim. Göt deliğimden beni deli gibi siktikten sonra güzel kızını kırmayıp amımdan da o koca sertleşmiş yarağı soktu. Zaten yarağının girmesiyle benim kızlığımın bozulması bir oldu. El değmemiş kızlığım babamın kocaman yarağıyla bozuldu ama biz ikimizde buna aldırış etmeden sikişmeye devam ettik.

Bakireliğim Babamda Patladı” Hikayesinde Bir Yorum Var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir