Azgın Lolitayı Sınıfta Becerdim

Merhabalar. Ben Volkan. 25 yaşındayım. Ankara’da özel bir okulda yeni göreve başladım. Öğretmenim yani. Genç bir öğretmem olmam çalıştığım özel lisedeki kızları bir hayli etkilemiş olacak ki kızlar sürekli etrafıma gelip beni soru yağmuruna tutuyorlar. Ancak içlerinden bir tanesi var ki gerçekten çok güzel. Bütün kızlarla ve diğer öğrencilerle aram çok iyiyken onu ayrı bir kenara koydum. İsmi Ceren ve lise son sınıf. Sarışın ve bir o kadar da güzel olan Ceren genelde kısacık eteği ve çıplak bacaklarıyla okula geliyor. benim derslerimde ise gömleğinin düğmeleri bir tık daha fazla açılıyor. Son derece iyi bir fiziği olması bu yaşta beni bile şaşırtmıştı.

cinsellik sohbet

Bir gün dersten sonra yanıma gelen Ceren benimle kızlarla birlikte sohbet ederken aşk hayatımı sordu. Bende sevgilim yok ama anlık yaşamayı severim dedim. Benden numaramı bile istediler ancak ben vermedim. O gün akşam saat 10 gibi Ceren beni sosyal medyadan ekledi. Ben de kabul ettim herkes gibi. Ancak niyetinin ne olduğunu çok iyi biliyordum. Zaten on dakika sonra bana mesaj attı. Biz biraz konuştuk ve bana son derece seksi şeyler yazmaya başladı. Bende anlık yaşamayı severim ne kadar ortak noktamız var falan gibi şeyler. Saat gece yarısına yaklaştığında ise sohbeti değiştirmek istediğini anladım ve neredeyse konu sekse geldi ve o anda bir fotoğraf geldi.

Hocam göğüslerimin büyüklüğü nasıl dedi. Bende yarın cevaplarım dedim. Ertesi gün ders bitti ve herkes dışarı çıktı okulun son dersiydi. Bende ona işaret yaptım ve bekle dedim. Herkes çıkınca kapıyı kapattım ve arkadan kilitleyim gel bakalım nasılmış göğüslerin dedim. Onu duvara yasladım ve saçlarını okşarken dudaklarına yapıştım. Devamını ister misin dediğimde kafasını sallayıp evet dediğinde tekrar dudaklarına yapıştım ve öpüşürken düğmelerini açtım. Göğüsleri ufak değildi ve biraz okşayıp onu sıraya oturttum ve göğüslerini yaladım. Zevke gelince de pantolonumu açtı ve benim aletimi okşayıp yalamaya başladı. Ben biraz daha yalattıktan sonra onu önümde domalttıp yarrağımı tükürükledim ve yavaşça ona götten girmeye başladım. Biraz girdikten sonra ise git gel yaparken hadi daha hızlı sok hocam diyordu ve sonra bir anda eliyle yarrağımı çıkarıp amına götürdü. Ben hayır dediğim anda bana açık olduğunu söyledi. Sonra da kendi eliyle yarrağımı amına soktu ve bende onu amdan sikmeye başladım. Biraz daha böyle siktikten sonra boşaldım. Ancak daha sonra bir kez daha birlikte olduk ve şimdi o isteyince onu evime götürüyorum ve lolita öğrencimle sikişmeye devam ediyorum.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir