Ablamla Ateşli Sevişmemiz

Merhabalar arkadaşlar. Ben İstanbul’dan Merve. Sizlere ablamla odamızda yaşadığımız inanılmaz zevkli lezbiyen ilişkimizi anlatacağım. Umarım okurken bizim yaşadığımız o inanılmaz zevkli anlardaki zevkin aynısını sizler de yaşarsınız. Ben çok olmasa da uzun boylu esmer güzeli bir kızım. Lise üçe gidiyorum. Ablam da benden bir yaş büyük ve lise dörde gidiyor. Ablam da esmer ama taş gibi fiziğiyle bana güzellikte bana on basar. Hep kıskanmışımdır zaten onun vücudunu. Biz aynı odada kalıyoruz ve genelde her şeyimizi de paylaşırız. Ablamın bu zamana kadar çok sevgilisi oldu ve ara sıra gece yarıları bana onlarla yaşadıklarını anlatırdı. Bazen de mesajlarını gösterirdi. Biz birbirimize her şeyi anlatırız birbirimize de çok güveniriz.

cinsellik sohbet

Aramızda o yüzden hiç gizli saklımız yoktur. Ablamın hikayeleri bazen azdırıyordu fakat ondan utandığım için amımın sulandığını bile ona söyleyemiyordum. Onun kadar rahat birisi değilim çünkü. Bir gece yarısı yatağıma uzandım fakat uyumuyordum. Ablam da o sırada göğüs dekolteli bir fotoğraf çekilip birisine yollamıştı. Benim uyuduğumu sanıyordu. Sonra ise mesajlaşmaya devam ediyordu fakat bir eli telefondayken diğer eli ise bacak arasındaydı. Bacaklarını ve göğüslerini okşuyordu. yorganın altında elinin nereye gittiğini görüyordum ve zevk aldığını belli eden sesler çıkarıyordu. Sonra ise göğüslerini bırakıp tekrar amını okşamaya başladı. Zevkten yatakta duramıyordu ve sürekli hareket ediyordu. Ben de o sırada çaktırmadan yavaşça elimi amıma atmıştım.

Onun yaşadığı zevki tatmak istiyordum. Çaktırmadan ona bakarak amımı okşayıp zevke gelmeye başlıyordum. Biraz daha böyle devam ettikten sonra ise ablamın rahatladığını gördüm ve ondan kısa bir süre sonra bende amımın istediği zevki almıştım. Sabah herkes gidince ablam duşa girdi. Ben de odadaydım. O sırada üzerinde bornozla odaya girdi ve yatağa oturduğunda o seksi bacakları dışarıdaydı. Dayanamadım ve yanına gidip bacaklarını okşamaya başladım ama şakadan tabi. Sonra ise ablamla boğuşurken o yatağa uzandı ve bende üzerine düştüm. Bornoz açılmıştı ve taş gibi göğüsleri gözümün önündeydi. Hemen onları tuttum ve okşamaya başladım. Ablam da istiyordu bunu ve harika bir sevişmeyle sonunda birbirimizi boşalttık. Artık hemen hemen her gece yarısı birbirimizi azdırıyoruz ve boşaltıyoruz.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir