57883423657

Mastürbasyon Yaparken Babama Yakalandım

Size çok utandığım bi anımı itiraf etmek istiyorum. Kimseye açıklayamadığım için buraya yazmayı tercih ettim. Daha fazla içimde tutamıyorum kimseye de söyleyemiyorum. Lütfen dalga geçmeyin anlatıyorum. Ben 19 yaşındayım hayatım boyunca ailemle yaşadım. Ailem çok korumacı olduğundan sevgilim veya flörtüm dahi olmadı. Ama insan işte cinsellik hayatın bi parçası. Gizli gizli mastürbasyon yaparak kendimi tatmin etmeye çalışıyor idim. (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

483659346765

Azgın Komşuyla Asansörde Sex

Bir asansörde bayan ile baş başa kaldığınızda tahrik oluyorsanız ve sikiniz kalkıyorsa asansör sex hikayeleri okumalısınız. Ben de başımdan geçen bir asansör seks hikayesini anlatacağım. Bir komşum var, adı Nermin. Kendisi bir kamu kuruluşunda çalışmakta. Bir kaç yıl önce kocasından boşanmış. Bir oğlu var ama oğlu liseyi başka bir şehirde yatılı olarak okuyor. Anlayacağınız Nermin tek yaşıyor. (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

6658567655677

Profesörle Sınıftaki Akıl Almaz Maceram

Merhaba okuyucular. Uzun süredir bu siteyi takip ediyorum ve ben de başımdan geçen bi hikayeyi anlatmak istedim sonunda. Ben üst düzey bir üniversitede mühendislik öğrencisi olan 22 yaşında biririyim. 3 yıldır dersime giren tam 1 milf profesör var. Tam 1 kaşar olduğu dilden dile dolaşırdı ama hiç bi olayını duymamıştık. Bir gün ders 8.30da başlayacak olmasına rağmen sınıfa sadece benle beraber 2 kişi daha gelmişti. (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

2134329

Köylü Sex ve Sikiş Hikayesinden Birisi

Köyler insanımızın vazgeçilmez yerleşim alanlarından birisidir. Bu tarz küçük yerlerde seks üzerine birçok olay olur. Ben de sizlere yaşadığım olayı aktaracağım. Ben Murat, 24 yaşındayım. Orta boylu, çok fazla olmasa da yakışıklı sayılabilecek esmer birisiyim. Sizlere bundan üç dört ay önce gerçekleşen bir köylü seks hikayesi olayını anlatmak istiyorum. (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

777477754676585

Otobüs Şoförüyle Ufak Fantezi

Uzun yolculuklarımı hep otobüsle yapmışımdır. Her şeyiyle severim bu yolculukları sikişlerimle ünlüyümdür. Şoförlere karşı da ayrı bi fetişim var diyebilirim. Şimdi kısaca en yakında yaşadığım olayımı anlatacağım. Umarım benim tatmin olduğum akdar siz de tatmin olursunuz. Ordudan istanbula olan son otobüs yolculuğum en az öncekiler kadar aksiyonlu geçti. Bilen bilir sık sık mola verilir eğer otobüste ben varsam aman ne tesadüf! Her molada şoför nedense tuvalet ihtiyacını giderir ben de sikiş. (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

146 sayfalı arşivimizde, 1. sayfadasınız.12345...102030...Son »