4326686754541

Annesini Dedesine Sakso Atarken Yakalayan Genç

Geziye katılmak için okulun yolunu tutan genç, birden fotoğraf makinesini almadığını fark eder. O olmadan da gezinin tadının çıkmayacağını biliyordur. Bu yüzden bir koşu eve döner, içeri girdiğinde dedesi ile annesinin hızlı hareketler yaptığını görür. Ardından yerde döl izlerini fark eder ve evden saniyeler içinde kovulur. Pencerenin hemen yanından gizlice içeriyi gözetlerken annesi ile büyükbabasının ilişkiye girdiğini görür. Uzun bir süre fotoğraf makinesi ile onların görüntülerini alan delikanlı, çektiği kişilerin onu fark etmesiyle birden ne yapacağını bilemez. Bahçeye gelen kadın, oğluna teklifte bulunur ve oldukça cazip bu teklifi henüz üniversiteye giden eleman kabul eder. Erotik çizgi roman serimize yeni boyut kazandıracak uzun soluklu bir eser ile karşınızdayız. İyi okumalar! (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

9999325643523423

Lezbiyen Sex Resimleri ve Erotik Fotoğrafları

Ülkemiz başta olmak üzere tüm dünyada lezbiyenlerin sayısı her geçen gün artıyor. Sadece pornolarda izlediğimiz kız kıza sevişmeler artık gif ve fotoğraf formatında sizlerle. Lezbiyen sex resimleri arayan kullanıcılarımız için tam on görüntülük bir arşiv yaptık.

Hikaye Cenneti ziyaretçilerine uygun formatta kız kıza seks görüntülerini ücretsiz olarak sunuyor. Yorum yaparak isteklerinizi ve görüşlerinizi bildirebilirsiniz. Lezbiyen erotik fotoğrafları ile azdıktan sonra memnuniyetinizi sitemizi paylaşarak yapabilirsiniz!

154365654534asdsadsadas

Fazlasını Oku

12654248676

Para Uzatan Kadınla Minibüste Seks

Bilen bilir İstanbulda minibüsçüler deliler gibi hızlı kullanır. Sanırım onların da benim gibi libidoları tavan yapmış durumda. Zaten herkes de benim gibi minibüste sex hikayeleri okuyor. Ben de bu yazımda minibüste sexs hikaye olayımı anlatacağım. Benim yolum çok uzun ve çok ıssız yerlerden geçiyor. Genelde de oldukça boş oluyor ıssız yerlerde. Ama bu sefer benim haricimde bir de köylü su gibi güzel bir karı geldi. (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

9874623787965

Dönüş Yolunda Otobüste Sex

Toplu taşımaya duyulan önem çok fazla. Arabası olmasına rağmen özellikle istanbulda otobüsler kullanılıyor. Otobüste sex hikayelerine hiç inanmazdım ama benim de karşıma çıktı. Başımdan geçen bu otobüste seks hikayesi sizlere aktaracağım. Akşam işten evime dönerken hep kullandığım otobüse bindim. Garip bi şekilde oldukça boştu. Benim bindiğim duraktan bi sonrakinde ateş gibi bir hatun bindi. Bir çok boş yer olmasına rağmen gelip benim yanıma oturdu. Tabi hafif bi irkilme oldu en başta ama sonra havamı bozmadan müzik dinlemeye devam ettim. Omzuma dokundu ben de kulaklıklarımı çıkarttım. (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

3213643586975

Stajyer Kızın Çılgın Şantiye Fantezisi

Benim gibi stajyer olduğum yerde staj yapan bir kız daha vardı. Dikkat çekmemesi imkansızdı, Dolgun kalçalar büyük göğüs inanılmaz bir görüntüsü vardı. Kimi zaman işçilerin bile ondan bahsettiğini duyuyordum. Şantiyede onu arzulamayan yok gibiydi. Ama sürekli kesitiği biri varsa o da bendim. Emin gibiydim o da beni düşünüyordu, fakat büyük bir yer olduğu için hiç görüşme fırsatımız olmamıştı o ana dek. (daha&helliip;)

Fazlasını Oku

149 sayfalı arşivimizde, 1. sayfadasınız.12345...102030...Son »