30 Yıllık Arkadaşıma Verdim

Merhabalar. Ben Bandırma’dan Hülya. 35 yaşındayım. Evliyim ve iki çocuğum var. Evli olsak da son zamanlarda eşim bana karşı biraz ilgisizdi ve bunun nedenini de bir türlü anlamış değildim. Fakat beni aldattığından şüpheleniyorum. İşte bu şüphe yüzünden bende 30 yıllık arkadaşım ile birlikte oldum. Erdal benim 5 yaşımdam beri aynı mahallede büyüdüğüm bir arkadaşım. Onunla ufaklıktan beri iyi anlaşırdık ve sürekli birlikte zaman geçirirdik. Ancak arkadaşlığımızın önüne hiçbir zaman başka şeyler geçmemişti. Ben hafif balık etli orta boylu ve dolgun göğüslü bir bayanım. Evlenmeden önce biraz daha zayıf ve daha güzel bir vücuda sahiptim. Bazen aynı yatakta birlikte uyuduğumuz bile olmuştu lise zamanlarımızda.

cinsellik sohbet

Bu kadar yakındık işte. Ama hiç bana yan gözle baktığını hatırlamam ta ki o güne kadar. Ben yine bir gün eşimle sorun yaşadım ve evden çekip gitti. O gün akşam da Erdal’ı aradım ve biraz onunla konuştuk. Sonra da mesajlaşmaya başladık. Ben o gün Erdal ile birlikte olmayı kafama koymuştum. Çünkü eşim seks konusunda da beni artık tatmin etmemeye başlamıştı. O gece Erdal ile mesajlaşırken ona dekolte bir fotoğraf attım ve ben güzel değil miyim dedim. Sonra ise bir iki seksi fotoğraf daha attım ve sabah bana gelmesini söyledim. O da gelmeyi kabul etti. Zaten bize gelir giderdi eşimin de iyi anlaştığı birisiydi.

O sabah bize geldiğinde ben onu dekolte bir kıyafetle ve altımda tayt ile karşıladım. Biraz da baım yaptım. Erdal ile kahvaltı yaptık ve otururken onun omzuna yatıp ağlamaya başladım. O anda elim onun vücudundaydı. O beni teselli ederken ben onun vücudunu okşamaya başladım. Sonra ise Erdal’ı yanağından öptüm. O an artık her şey olsun istiyordum ve omzunda yatarken birden elimi bacaklarına atıp aletinin yanına koydum. Erdal elimi tutup çekmeye çalıştı ama ben elimi onun aletine götürdüm. Erdal ilk önce istemese de ben onu zorla ikna ettim ve aletini okşamaya başladım. Sonra ise onu alıp yatak odama götürdüm. 30 yıllık arkadaşımla tenlerimiz birleşecekti artık İkimizde soyunduk ve Erdalın üzerine çıkıp onunla sevişmeye başladım. Sonra o beni altına aldı ve biraz göğüslerimi yalayıp amımı okşadı. Çok fena zevk almıştım ve artık onu içimde istiyordum. Sonra ise kalkıp aletini ağzıma aldım ve yalamaya başladım. Biraz yaladım ve sonra Erdal beni yatağa yatırıp bacaklarımı açtı ve amımdan girdi. Uzun zamandır ilk defa bu kadar zevk alıyordum. Biraz daha böyle sikti ve sonra üzerime boşaldı. O gün eşimin geleceği saate kadar sikiştik. Şimdi ise eşimi hala 30 yıllık arkadaşımla aldatıyorum. Çünkü o bunu hak ediyor.

30 Yıllık Arkadaşıma Verdim” Hikayesinde Bir Yorum Var

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir